Nový způsob dovolené s dětmi – kempování. Zamilujete si ho i vy?

Nový způsob dovolené s dětmi – kempování. Zamilujete si ho i vy?

Kempy přátelské k dětem

I u nás v Čechách už najdete kempy, které se pyšní titulem, že jsou vhodné pro rodiny s dětmi. A pak jsou kempy, kde děti úplně nevítají. Preferují buď mladší hosty, kteří mohou bez omezení do noci slavit nebo naopak starší hosty, kteří chtějí klid a nechtějí poslouchat dětský křik. Ovšem na takovéto limity budete včas upozorněni, nemějte strach, že byste museli své děti na dovolené okřikovat. V Čechách není povoleno kempovat v lesích či na loukách, ale existuje možnost, kde se můžete ubytovat na něčím pozemku o něco levněji než v kempu. A co od takového kempu přátelského k dětem chtít?

Zábava pro všechny

Najděte si kemp, kde budete všichni spokojení. Preferujete místo v horách nebo naopak někde u rybníka? Hledejte a věřte, že najdete. Nezapomeňte také skouknout recenze. Možná zjistíte, že sprchy jsou plné pavouků a to vy rozhodně nechcete. Určitě zvolte kemp, kde je dětské hřiště i pokud máte už děti větší.

dovolená_v_přírodě

Dětské hřiště je totiž místem, kde se budou během dne setkávat menší děti a navečer ty starší. Vaši potomci si najdou kamarády a vy si budete moct dát nějaké dobré pití u místního kiosku. A pokud jsou vaše děti malé, postavte stan, nebo zaparkujte karavan někde poblíž hřiště. Na svou ratolest uvidíte a ono se parádně zabaví. A co by nemělo chybět? Jako ohromnou výhodu vidím, když má kemp dětskou trampolínu Baenbag nebo skákací hrad či animační program.

Okolí podle představ

Pokud milujete například západní Čechy, vyberte si kemp tam. S dětmi podnikněte výlety do okolí, ukažte jim místa, která znáte z dob, kdy jste byli vy sami malí, nebo když jste ještě jezdili s manželem na dovolené sami.

u_vody

Pokud dětem budete vyprávět vaše zážitky z dětství nebo z mládí určitě brzy vymění otrávené obličeje za nadšení a radost. A když přihodíte historku, jak si děda roztrhl kalhoty o plot, když utíkal před jezevčíkem, budete se smíchy popadat za břicho nejen vy ale i vaše rodina.

Kempy přátelské k dětem I u nás v Čechách už najdete kempy, které se pyšní titulem, že jsou vhodné pro rodiny s dětmi. A pak jsou kempy, kde děti úplně nevítají. Preferují buď mladší hosty, kteří mohou bez omezení do noci slavit nebo naopak starší hosty, kteří chtějí klid a nechtějí poslouchat dětský křik. Ovšem…