Jeden přípravek zajistí dokonalou péči celému bazénu

Jeden přípravek zajistí dokonalou péči celému bazénu

Pro údržbu bazénové vody je zapotřebí hned několik přípravků bazénové chemie. Nestačí pouze do bazénu dodávat dostatek chloru, ale je nutné také hned od začátku sledovat hodnoty PH vody, preventivně ošetřovat bazénovou vodu přípravkem proti řasám, aby se Vám v ní vůbec neobjevovaly a také odstraňovat mechanické nečistoty, které do vody v průběhu užívání bazénu napadají. Takže jak vidíte, péče o bazén není úplně jednoduchá, ale my Vám ji můžeme usnadnit za pomocí speciálního přípravku AZURO Multi 5v1.

děvče s vlasy

Přípravek bazénové chemie AZURO Multi 5v1 je skvělý pomocník, který Vám usnadní a urychlí údržbu bazénové vody a hlavně Vám ušetří spoustu peněz. Nákup různých druhů přípravků bazénové chemie Vás může stát docela dost peněz, ale tento speciální přípravek Vás vyjde výhodněji. Přípravek AZURO Multi 5v1 dodává do bazénové vody dostatek chloru pro dezinfekci vody, srovnává hodnoty PH vody, aby byly ve správných hodnotách, zabraňuje růstu řas, takže působí i jako algicid, projasňuje vodu a pomáhá vyvločkovat nečistoty z bazénové vody.

Jak tedy vidíte, tento přípravek Vám nahradí hned několik velmi potřebných přípravků pro úpravu bazénové vody. AZURO Multi 5v1 je k dostání v naší široké nabídce a to hned ve dvou velikostech, ve velikosti mini pro malé a střední bazény a ve velikosti maxi pro velké bazény a také v různě velkých baleních podle toho, jak velkou zásobu si chcete udělat a to všechno za velmi výhodných cenových podmínek.

plastové židle

Kromě tohoto multifunkčního přípravku najdete v naší široké nabídce i další přípravky bazénové chemie a samozřejmě veškeré dostupné bazénové příslušenství, které by se v péči o Váš bazén mohlo hodit. Naše přípravky a příslušenství Vám pomohou zajistit vždy průzračně čistou vodu ve Vašem bazénové zařízení. Jistě s nimi budete vždy v každé situaci stoprocentně spokojeni.

Pro údržbu bazénové vody je zapotřebí hned několik přípravků bazénové chemie. Nestačí pouze do bazénu dodávat dostatek chloru, ale je nutné také hned od začátku sledovat hodnoty PH vody, preventivně ošetřovat bazénovou vodu přípravkem proti řasám, aby se Vám v ní vůbec neobjevovaly a také odstraňovat mechanické nečistoty, které do vody v průběhu užívání bazénu…