Jaro ťuká na dveře. Zaťukejte na váš šatník!

Jaro ťuká na dveře. Zaťukejte na váš šatník!

Jaro už ťuká na dveře a ženy začínají provětrávat své šatníky. Leckterá žena otevře skříň, a i když na ní vypadne hromada šatstva, naříká, že nemá, co na sebe. Jenže, aby si koupila nové ošacení, nejdříve musí prolustrovat šatní skříň, aby získala opět více volného prostoru.

dámské šaty

Milé ženy, rozhodněte se a jednoho dne vezměte do ruky velký igelitový pytel a vyzbrojte se pevným odhodláním. Nejlépe bude, když se k vyřazování nepotřebného a neunošeného šatstva budete věnovat v den, kdy budete sama doma a nebude vás rozptylovat manžel ani děti. Prostě si udělejte takový den „D“ pro sebe. Ráno si přispěte o trošku déle, abyste vstávala s dobrou náladou, po ránu se bohatě nasnídejte, možná vám udělá dobře i ranní procházka a poté se vrhněte k revizi ošacení.

Po pravdě řečeno, ženy se jen těžko loučí s věcmi, které jim připomínají různé situace a když vezmete do ruky halenku, svetřík, košilku – vybavují se vám možná vzpomínky. Ale buďte nekompromisní a vyřazujte věci s heslem: „Však já tě, milý šatníku, zase za chvíli naplním! A navíc novými a modernějšími šaty!“

rozepnuté šaty

Jestliže naplníte igelitový pytel alespoň zpola, gratulujeme vám a snažně vás prosíme, nevyhazujte oblečení. Jistě bude stále pěkné, věnujte ho proto charitě. Ještě udělá radost potřebným. A vy se v klidu můžete vrhnout na internet a prohlížet si nové nabídky a představovat si, jak naplňujete svoji nově vyprázdněnou šatní skříň.

Skvěle do šatní skříně zapadnou šaty s kapsami, a to v různých barvách. Na jaře, jako když je najdete! Ženy vůbec milují kapsy, protože stále mají problém kam například s kapesníčkem. A takové šaty s kapsami se hodí pro každou ženu i pro každou příležitost. Mladistvě vypadají šaty doplněné kapucí. A můžete je nosit jak na procházku, tak i do zaměstnání, ale i „na doma“. Vyměňte staré legíny a vytahané triko „na doma“ za úžasně elegantně vypadající šaty, ve kterých lépe vynikne vaše postava.

Jaro už ťuká na dveře a ženy začínají provětrávat své šatníky. Leckterá žena otevře skříň, a i když na ní vypadne hromada šatstva, naříká, že nemá, co na sebe. Jenže, aby si koupila nové ošacení, nejdříve musí prolustrovat šatní skříň, aby získala opět více volného prostoru. Milé ženy, rozhodněte se a jednoho dne vezměte do…