Erotická masáž

Masáž penisu Mataharisalon je něco, za co vás muž bude milovat. No řekněte mi sami. Jaký muž by neměl zájem o masáž penisu? Myslím, že o tomto sní jistě každý muž. A pokud ne, tak lže. Masáž penisu je pro muže velmi příjemná a řeknu vám, že je to velmi vhodná aktivita k předehře. Vždy my ženy milujeme předehry, takže masáž penisu my taky máme rády. A to neznamená, že když má muž z masáže penisu potěšení, tak že my ženy si to neužíváme! To není pravda! I my ženy si to umíme skvěle užít, když děláme druhému dobře. Například moje sestra říká, že si ji hod ně líbí a dost ji vzrušuje, když je její partner hodně vzrušený.

Erotika je ve vztahu důležitá.

A já si říkám to samé. taky se cítím o hodně lépe, když vím, že můj přítel je vzrušený a líbí s emu to. Víte, vztah sice není jenom o sexu nebo sexuálních praktikách, ale je jasné, že sex ve vztahu zaujímá hodně velkou část. Ve vztahu je velmi důležitá taky důvěra a komunikace, ale to taky není všechno.

Erotické masáže muži milují.

Stejně tak i sex není všechno. tady je jasné, že všechny střípky mají něco do sebe a dohromady dají jen to nejlepší. Masáž penisu je tedy něco, jak bych to řekla, něco jako doplněk vztahu. Myslím, že přednostně je ve vztahu hlavně sex a doplňky ve formě erotických masáží nebo dalších erotických praktik je něco navíc. Jsou ale i situace, kdy jeden z partnerů nemá rád nějaké erotické doplňky. Někomu stačí třeba jen sex a masáž penisu je pro ně skoro jako cizí praktika. Nebo někomu se to ani nemusí líbit a přijde mu masáž penisu třeba jako zbytečná. No, nevím, co by si o mě myslel můj přítel, kdybych mu řekla, že mu masáž penisu neudělám. Sice ano, někdy se mi tedy opravdu nechce, když jsem unavená, ale většinou mu ráda vyhovím. A ne, abych měla klid pro sebe, ale dělám proto, že mi přátel důvěřuje a chci mu udělat dobře. A právě masáž penisu je pro mě úplná maličkost, zatímco jemu to dá opravdu hodně.