Dopřejte si víno bez výčitek

Dopřejte si víno bez výčitek

Jste v současné době těhotná, berete léky, na které se nesmí pít alkohol? Nebo budete řídit, anebo vám zkrátka alkohol nedělá dobře nebo jsou jiné důvody, proč nemůžete požít alkohol, ale vy máte takovou chuť na víno? Kolikrát už se vám taková podobná situace stala a vy jste si tak museli odepřít svoji oblíbenou sklenku vína? Lepší, než riskovat a požít alkohol, je nejlepší se alkoholickým nápojům v takových případech vyhnout a předejít tak případným problémům a nepříjemnostem. Ale pokud je chuť na víno silnější než vy a nemůžete odolat? Co pak Nyní už odolávat nemusíte, a to díky skvělé vychytávce, kterou jsou dealkoholizovaná vína.
sklenka vína.jpg


Rozhodně se nenechte odradit nulovým obsahem alkoholu, protože výtečná chuť i cenné látky vína jsou i v tomto případě zachovány.
Držíte dietu a doposud jste si víno odepírali pro jeho vyšší kalorickou hodnotu z důvodu obsahu alkoholu?Tak v tom případě se můžete radovat, protože nyní si můžete víno dopřát bez výčitek a s nižším množstvím kalorií, které neohrozí vaši linii. Dealkoholizované víno váš totiž mimo jiné ocení také menším množstvím kalorií oproti klasickému alkoholickému vínu.
bílé a červené víno.jpg

Dejte si skleničku červeného, bílého nebo růžového vína kdykoliv jen máte chuť a bez výčitek. S dealkoholizovaným vínem nenadýcháte, nenaberte kila ani neohrozíte vaše děťátko v bříšku. A vy si tak přesto budete moci vychutnat váš oblíbený drink, i když bez alkoholu, ale beze změn na jeho chuti a kvalitě, a to díky tradičnímu výrobnímu procesu.

Věřte nebo ne, i víno bez alkoholu chutná výtečně, stačí ho jen ochutnat.
Budete řídit, ale máte chuť na víno?Také žádný problém, pro tyto případy je dealkoholizované víno jako stvořené.
tři láhve.jpg

Víno bez výčitek, kdykoliv jen na něj máte chuť – nezní to báječně? Nyní to pro vás může být realita, tak proč si odepírat to, co máte rádi.

Jste v současné době těhotná, berete léky, na které se nesmí pít alkohol? Nebo budete řídit, anebo vám zkrátka alkohol nedělá dobře nebo jsou jiné důvody, proč nemůžete požít alkohol, ale vy máte takovou chuť na víno? Kolikrát už se vám taková podobná situace stala a vy jste si tak museli odepřít svoji oblíbenou sklenku vína?…