Vztah na dálku

Vztah na dálku

Všichni si musíme takovýto vztah přebrat sami a každý se musíme sami rozhodnout, zda ho vůbec někdy chceme, avšak z vlastní zkušenosti mohu říct, že se nám určitě alespoň jednou takový vztah podaří mít. Je jedno, jestli jsme chlapec, nebo dívka, avšak každý takovýto vztah prožijeme odlišně, ale většině z nás spíše napomůže k tomu, abychom získali více zkušeností k nějakému budoucímu vztahu. Tím neříkám, že všechny vztahy na dálku brzy skončí a nemusí z nich být nic víc, ale aby takový vztah vyšel, musí být obě strany ochotné pro to něco obětovat a být trpěliví.
růžové srdíčko
Při takovémto vztahu musíme počítat, že obětujeme spoustu svého volného času jenom dojížděním za naším partnerem a utrácením peněz za dopravu. Dále musíme mít ke svému partnerovi velkou důvěru, jelikož se může stát, že se s ním i delší dobu neuvidíme, a naše polovička se bude scházet i se svými přáteli, tudíž jí musíme věřit, že nás neopustí a neodejde s někým jiným.

Pokud bychom chtěli brát vztah na dálku opravdu vážně, měli bychom již být trochu starší, abychom měli tu možnost za naším partnerem dojíždět, protože často se stává, že takovýto vztah mívají mladší, ba dokonce i děti, a ti za sebou většinou nemohou dojíždět. Toto s sebou poté přináší i velká rizika, jelikož právě u dětí se stává, že na druhé straně může sedět někdo úplně jiný, než si myslíme, a my se můžeme dlouhou dobu bavit s nějakým úchylem místo milého chlapce či dívky, co jsme si mysleli.
srdce na dveřích

Abychom se tu nebavili neustále pouze o negativech takového vztahu, pojďme si říci i pár pozitivních věcí. V dnešní době se totiž opravdu často stává, že si najdeme naši životní lásku právě díky internetu, ať už díky sociálním sítím nebo stránkám, které jsou k seznamování určené. Určitě bych také zmínil, že díky vztahu na internetu se spousta lidí naučí lépe komunikovat s lidmi.

A jak jste na tom Vy? Měli jste někdo takový vztah?

Všichni si musíme takovýto vztah přebrat sami a každý se musíme sami rozhodnout, zda ho vůbec někdy chceme, avšak z vlastní zkušenosti mohu říct, že se nám určitě alespoň jednou takový vztah podaří mít. Je jedno, jestli jsme chlapec, nebo dívka, avšak každý takovýto vztah prožijeme odlišně, ale většině z nás spíše napomůže k tomu, abychom získali více…