Nejrůznější typy

Nejrůznější typy

panny na oblečení

Potřebovala byste si doplnit svoje doplňky, které máte ve svém koutku kreativity? Jste šikovná i na šití, takže jste si pořídila nejen stroj, ale také mnoho dalších komponent a naučila jste se šít vlastně moc hezky? Pouštíte se do šatů, ale nemáte na to opravdu nejlepší podmínky, takže by se vám hodila krejčovská panna? My bychom vám mohli nabídnout ty nejlepší, protože v našem obchodě najdete veškeré potřeby k šití, a to nejen k výrobě oblečení.

Máme pro vás opravdu zajímavé typy, ať už sháníte černou, bílou nebo zelenou figurínu, ať chcete dětskou nebo dámskou, máme pro vás široké spektrum velikostí. Všechny typy odpovídají přesně daným konfekčním velikostem, takže ať už budete chtít ušít krásné plesové šaty nebo si jen tak připravíte látku na tričko, určitě vám přijde figurína vhod, protože si na ní vše naměříte, vyzkoušíte a můžete šít i pro sebe.

Ať už sháníte jakoukoli pannu, určitě vás potěšíme

Naše produkty jsou vždy maximálně kvalitní, s textilním potahem, takže jsou i na dotek příjemné. Kdykoli budete potřebovat poradit s výběrem nebo budete mít dotaz na materiál či rozměry, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme a poradíme se vším, co je k dispozici.

krejčovský metr a panna

Věříme tomu, že budete s našimi produkty spokojeni, protože máte na výběr z široké nabídky, která obsahuje i různě vysoké modely, takže můžete opravdu naměřit pokaždé to, co potřebujete. Panna vám zároveň nebude zabírat zbytečný prostor, protože ji stačí postavit v době neužívání do rohu či ke stěně, a nebudete o ní vědět. Případně dobře poslouží také jako věšák na rozdělanou práci nebo již na hotový model, který chcete už třeba jen upravit. Tyto panny jsou zkrátka velice praktické, a to jak pro profesionální švadlenky, tak i pro hobby činnost.

návrh, kožich, panna

Potřebovala byste si doplnit svoje doplňky, které máte ve svém koutku kreativity? Jste šikovná i na šití, takže jste si pořídila nejen stroj, ale také mnoho dalších komponent a naučila jste se šít vlastně moc hezky? Pouštíte se do šatů, ale nemáte na to opravdu nejlepší podmínky, takže by se vám hodila krejčovská panna? My…