Klid, pohoda, teplo. Ideální dovolená.

Klid, pohoda, teplo. Ideální dovolená.

Pohoří oddělující Orlické hory s výběžky Jeseníků, jehož hlavní hřeben je orientován od severu k jihu. Jeho hlavní dominanty tvoří dva vrcholy. Suchý vrch a Buková hora. Na jednom se nachází rozhledna a vysílač, na druhý ústí lanovky z obou stran hřebene. Jedna začíná v Čenkovicích, druhá, ta na protější straně hřebene v Červené vodě. Pod lanovkami se plazí pět dlouhých sjezdovek, na kterých je po ránu skvělý manšestr, díky obětavému nočnímu upravování tratí. Pokud holdujete spíše běžkám, necháte se na Bukovou horu vyvést lanovkou a pak si dáte do těla na tratích vysoko na hřebeni.

Pohodlné apartmány

Pod tímto hřebenem se nachází možnost levného ubytování Dolní Morava. Leží nedaleko Červené vody, pár kroků od dolní stanice lanovky.

Obrovské možnosti ke sportování se nabízejí také v létě. Cyklo i pěší turistika se zajímavými náměty. Výlety autem po velice zajímavém okolí, které přímo dýchá historií, nebo návštěva blahodárných lázní ve Velkých Losinách. Mimochodem, tam můžete navštívit i zámek proslavený hlavně díky dílu Kladivo na čarodějnice, nebo unikátní původní papírnu, ve které se dodnes vyrábí ruční papír, tak jak se vyráběl ještě za Guttenberka. Zkrátka, dáte si pořádně do těla. Jistě se přihlásí slastná únava.

Jsme pro rodinou turistiku

Takže pak, po návratu do vašeho přechodného ubytování si budete chtít pořádně odpočinout. Od toho jsou tu naše apartmány. Nabízíme ubytování v pokojích od tří lůžek po sedm postelí. Každý z apartmánů samozřejmě disponuje možností přistýlky. Jsou plně vybaveny. Také nechybí pohodlná kuchyň, kompletní sociální zařízení, televize a dnes již nezbytný wifi signál. Nemáme problém s ubytováním dětí. Jsme přímo určeni pro rodinnou turistiku. Pro vaše sportovní nářadí, lyže i kola jsou připraveny speciální společné prostory, takže si nemusíte lámat hlavu s jejich uložením. A co se týče parkování, váš vůz můžete nechat přímo před naším apartmánovým domem.

Pohoří oddělující Orlické hory s výběžky Jeseníků, jehož hlavní hřeben je orientován od severu k jihu. Jeho hlavní dominanty tvoří dva vrcholy. Suchý vrch a Buková hora. Na jednom se nachází rozhledna a vysílač, na druhý ústí lanovky z obou stran hřebene. Jedna začíná v Čenkovicích, druhá, ta na protější straně hřebene v Červené vodě.…