Kam uskladnit nábytek při rychlém stěhování

Kam uskladnit nábytek při rychlém stěhování

Realizujete stěhování vlastními silami a potřebujete nějaký volný prostor, kam dočasně uschovat vaše věci? Pak máte několik možností:

Oslovte vaše blízké – pokuste se v první řadě oslovit někoho z vaší rodiny, příbuzných či známých, může se tu mezi nimi objevit někdo ochotný, kdo svolí k uskladnění vašich věcí na dočasnou dobu. Kupříkladu to mohou být lidé, co mají k dispozici venkovskou stodolu, uzamykatelnou a zabezpečenou před zloději.

přeprava skladových kontejnerů

Stěhovací firma – některé stěhovací firmy umožňují ukládat různé předměty do jejich skladových prostor. Výhoda spočívá v tom, že se jedná o placenou službu, kde máte jistotu, že o vaše věci nepřijdete. Nevýhodné je to samozřejmě v tom, že jsou sklady poměrně daleko, z ruky, a jestliže potřebujete například něco do skladu vložit nebo z něj něco odnést, musíte kvůli tomu vážit cestu za stěhováky a dohadovat vaše žádosti.

skladové kontejnery

Skladový kontejner – kdy jste naposledy cestovali vlakem někam do přírody? Pokud je to již dávno, můžete to napravit a při sledování krajiny z okénka vlakového kupé možná zahlédnete plechové kontejnery na vlakových překladištích, v nichž se po železnici, a samozřejmě i prostřednictvím kamionové přepravy a lodní dopravy, přepravuje zboží i na velmi dlouhé vzdálenosti.

Skladové kontejnery je možné pronajmout i na delší dobu, například pro případy rekonstrukcí objektů, kdy potřebujete uskladnit vybavení domu na několik měsíců. Výhody tohoto řešení vám jistě nemusíme sáhodlouze popisovat, bude vám jasné, že uvnitř jsou všechny předměty dobře chráněné před deštěm, sněžením, námrazou, větrem i prachem, a že plechová vrata jsou uzamykatelná, a tudíž zabezpečují uložené věci před krádežemi. Pronájem skladů poskytuje samozřejmě zásadní výhodu vůči prvním dvěma řešením zejména proto, že si kontejner necháte umístit na vlastním pozemku, a nemusíte s vašimi věcmi nikam daleko odbíhat.

Realizujete stěhování vlastními silami a potřebujete nějaký volný prostor, kam dočasně uschovat vaše věci? Pak máte několik možností: Oslovte vaše blízké – pokuste se v první řadě oslovit někoho z vaší rodiny, příbuzných či známých, může se tu mezi nimi objevit někdo ochotný, kdo svolí k uskladnění vašich věcí na dočasnou dobu. Kupříkladu to mohou…