Cestujeme do Chorvatska za krásou pláží a odpočinkem


Maximální komfort v rámci nabídky hotelů, dobrého jídla, čistého moře za dostupnou cenu. Dovolená, která vás vyjde velmi levně a zároveň se stane nezapomenutelným zážitkem. Destinace, kterou si zamilujete.
most v Dubrovníku.jpg
 
Důvody pro navštívení Chorvatska
 
Nejblíže dostupné teplé moře. Nabídka hotelů, apartmánů, bungalovů apod. Díky protáhlému tvaru destinace lze volit z nekonečné nabídky jedinečných letovisek. Krása měst, ze kterých vyzařuje kus historie. Mnohé se nachází na seznamu kulturního dědictví UNESCO.
 
Dokonalost přírodní krásy, jako jsou národní parky, ostrovy, vodopády apod. Mnoho různých ostrůvků. Země, která má jedno z nejčlenitějších pobřeží v Evropě. Pestré využití v rámci podnikání výletů po okolí. Milovníci sportu si rovněž přijdou na své. Je zde k dispozici rozsáhlá nabídky sportů, ať už hraní golfu, potápění se či užití si windsurfingu.
malá loď.jpg
 
Pláže a nejkrásnější moře
 
Důvodem, proč cestujeme do Chorvatska je krása křišťálově modrého moře. Dále si lze užít oblázkové pláže a vynikající kulinářské speciality. Jídla jsou velmi chutná a zdravá. Příznivé je, že lze ochutnat nejen místní speciality nebo využít nabídky v rámci poledního menu. Vše je za dostupnou cenu. Pobřežní regiony jsou plné ryb a mořských plodů. K tomu nezbytný olivový olej, dostatek ovoce a zeleniny. Tomu nelze odolat.
 
Typická je zde pohostinnost a vstřícnost zdejších obyvatel. Pozitivní je, že se domluvíte. Jednak chorvatština je rovněž slovanským jazykem a na české turisty jsou zde zvyklí. Nemusíte se tak obávat jazykové bariéry.
ovoce na trhu.jpg
 
Kvalitní doprava je zárukou jistoty
 
Nemusíte volit leteckou dopravu. Je několik důvodů, proč cestujeme do Chorvatska autobusem prostřednictvím renomované společnosti. Máte garanci pohodlné jízdy tam i zpět a maximálního komfortu. Moderní autobusy jsou vybaveny klimatizací, polohovatelnými sedadly. Nechybí občerstvení a internetové připojení.