Hledáte romantické místo pro hostinu?

Nezařazené

Hledáte romantické místo pro hostinu?


Když se vás zeptáme, která restaurace je v na Praze 8 tou nejvyhledávanější pro oslavy? Která restaurace vám nabídne romantický interiér i exteriér zdobený malbami z rudolfínského období? A která restaurace je tak dokonalá, že bude dokonalá i svatební hostina Praha, když bude pořádána v ní? Přesně tak, je to naše restaurace a my vás k nám tímto vřele zveme. Přijďte ochutnat naše jídlo, přijďte si užít hostinu, na kterou nikdy nezapomenete, přijďte si k nám žít svůj svatební den do poslední kapky a posledního sousta lahodného jídla!

Golemův restaurant je jako stvořený právě pro vás!

Naše restaurace se specializuje právě na tento typ akcí, máme dostatek míst pro všechny vaše svatební hosty, máme dokonalé jídlo, máme krásně zdobené interiéry i exteriéry, které se budou vyjímat na všech svatebních fotografiích, máme i dětský koutek pro vaše ratolesti, které jsou na každé svatbě přítomny. U nás se nikdo nebude nudit a všichni se budou mít v tento váš velký den naprosto skvěle! Zamluvte si naše služby včas!

Když se vás zeptáme, která restaurace je v na Praze 8 tou nejvyhledávanější pro oslavy? Která restaurace vám nabídne romantický interiér i exteriér zdobený malbami z rudolfínského období? A která restaurace je tak dokonalá, že bude dokonalá i svatební hostina Praha, když bude pořádána v ní? Přesně tak, je to naše restaurace a my vás…