Celodenní výlet s dětmi

Celodenní výlet s dětmi

Udělejte si s celou vaší rodinou celodenní výlet do Liberce, který rozhodně bude stát za to. Toto město v severních Čechách vám nabídne spoustu možností k trávení volného času, a to za jakéhokoliv počasí. Najdete zde vhodné aktivity pro malé i velké.
radnice v Liberci
KAM V LIBERCI VYRAZIT
· Aquapark
· IQ park a IQ Landia
· Zrcadlové bludiště – Labyrint
· Ještěd
· Zoo
· Botanická zahrada
· Bedřichov
ještěd rozhledna
IQ PARK A IQ LANDIA
Fascinuje vás a vaše děti věda, chemické pokusy a další podobné věci? Pak je pro vás a vaše děti toto místo jako stvořené.
Pro menší dětí, cca od 2 do 5 let je určený IQ PARK. A jaké na vás v IQ Parku čekají expozice? Vaše děti zde můžou prozkoumat lidské tělo a zvětšenou ústní dutinu, jak to chodí v obchodě, děti můžou vyzkoušet speciálně upravenou dětskou hasičskou stanici i s potřebnou výstrojí. K dispozici je dětem také kinetický písek. Další možností je vyzkoušet si předčítání zpráv a zahrát si na bubeníka nebo kytaristu. V IQ parku se zkrátka vyřádí děti různých věkových kategorií, mohou si vyzkoušet různé experimenty a přijít tak na kloub zajímavým věcem. Pro ty nejmenší je zde hrací koutek s legem duplo, kde si mohou vyhrát a zabavit se. Na čtyřech patrech tak vy i vaše děti naleznete spoustu expozic, ve kterých si můžete vyzkoušet různé aktivity a dostat se tak více do hloubky v oblasti vědy.
tobogán ve vodním parku
Mimo jiné naleznete také v areálu Babylonu aquapark a zrcadlové bludiště – Labyrint. Můžete tak zde pohodlně strávit celý den a užít si spoustu zábavy s celou vaší rodinou.
Pro starší děti a pro dospělé je zase určená IQ LANDIA. Je moderním science centrem. Na jednom místě tak naleznete expozice o lidském těle, vodním světě a živlech, o modré planetě Zemi ze všech pohledů, dále také laboratoř, solární terasu a relaxační prostory. Zde se zabaví nejen děti, ale také jejich rodiče.

Udělejte si s celou vaší rodinou celodenní výlet do Liberce, který rozhodně bude stát za to. Toto město v severních Čechách vám nabídne spoustu možností k trávení volného času, a to za jakéhokoliv počasí. Najdete zde vhodné aktivity pro malé i velké. KAM V LIBERCI VYRAZIT · Aquapark · IQ park a IQ Landia …