Afore.cz

Online magazín

Další krok na cestě ženství

.


Ve vašem životě, stejně jako v životě každé další ženy, bylo jistě několik zásadních mezníků. První menstruace, první sex, porod a nyní vás čeká neméně důležitý proces, menopauza. Je to přirozený jev, který se dnes vyskytuje u žen zhruba v padesáti letech. Moderní média dnes bohužel oslavují mládí, sexualitu a nedosažitelnou dokonalost, místo ženské zralosti a moudrosti.

podzimní krajina

Menopauza je vnímána jako konec ženství, možná i konec produktivního a zajímavého života. Ale uvědomte si, že i po přechodu před sebou máte podstatnou část života, kterou si stále můžete naplno užít. Odpoutejte se od mediální masáže a začněte poslouchat svůj zdravý rozum a moudrost přírody. Přestože už vás možná trápí mnohé příznaky, můžete se jich poměrně snadno zbavit a věnovat se tomu, co vás baví.

Co ženy v přechodu nejčastěji trápí:
Náhlé návaly horka a pocení, nespavost, ztráta kvality vlasů a nehtů, ztráta pružnosti kůže, snížení libida, nárůst váhy a v neposlední řadě výrazný pokles hladiny hormonů.

spadlý list

.

Jak se těchto příznaků vyvarovat?
Základem je aktivní životní styl s vyváženým poměrem pohybu a odpočinku, nedílnou součást tvoří i kvalitní strava. To je však jenom prevence, se skutečným začátkem přechodu teprve sama zjistíte, zda jsou vaše příznaky intenzivní, nebo mají jemný průběh. Podle toho je potřeba dále jednat. Jedním z řešení může být hormonální léčba, kterou vám naordinuje váš lékař. Je s tím ovšem spojeno několik rizik a uměle dodávané hormony mohou v některých případech napáchat více škody než užitku. V případě, že jste nakloněna alternativním přístupům, doporučujeme zvolit přírodní doplňky stravy, které pomáhají harmonizovat hormonální produkci a zmírňovat tak průběh menopauzy.

vůně jablka

S čím vám pomůžeme my?
Máme k dispozici unikátní rostlinný preparát, který si nyní můžete vyzkoušet na 30 zdarma a dopřát tak svému tělu to nejlepší z přírodních léčebných metod. V případě nespokojenosti vám vrátíme peníze, které jste za přípravek zaplatily. Drtivá většina našich zákaznic však místo toho objednává další léčebnou kúru, jak jsou spokojeny.

Další krok na cestě ženství
4.4 (88%)5
.